• +905462610111
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • 08:00 - 22:00

Para Birimi Değiştir

USD Fiyatları sabit olup TL ve EUR değerleri Merkez Bankası kurlarından anlık alınarak değişmektedir.

Kargo Sorgulama

Siparişinizin yolla çıktığı haberini aldıysanız, buradaki ekrandan size bildirilen Takip numarası ile nerede olduğunu görebilirsiniz.

Nakliye ve iade politikası

DrXantia olarak, size en yüksek kalitede en yenilikçi ürünleri getirmeyi taahhüt ediyoruz. Sizin için önemli olanın gerçekten özenli hizmetle birleştirilen mükemmel ürünler olduğunu biliyoruz.

Bir DrXantia ürünü, eksik veya hasarlı bir sipariş veya deneyiminiz hakkında endişeleriniz varsa, bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Çalışma saatlerimiz ( Türkiye Saati ile )Pazartesi - Cuma, 09:00 - 17:00 saatleri arasında, ofisteyiz. İstediğiniz zaman bize bir e-posta gönderebilir veya “İletişim” sayfasından ulaşabilirsiniz. İsteğinizi hızlandırmak için lütfen sipariş onay numaranızı paylaşın (varsa) paylaşın. Zaman zaman meşgul oluyoruz, ancak en geç 1 iş günü içerisinde geri dönmeye çalışıyoruz.

Lütfen çevrimiçi siparişinizin işleme koyulması için 2-3 iş günü bekleyin. Siparişiniz 14: 00'dan sonra verilirse, ertesi iş günü size gönderilir. Siparişiniz gönderildikten sonra, takip bilgileri bize ödeme sırasında verdiğiniz e-posta adresine gönderilecektir.

Yurtdışı gönderimlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Satın alınma esnasında belirtilen taşıma ücreti Euro üzerinden otomatik olarak hesaplanmakta ve 1 kg için geçerlidir.

1 Kg üstü ürünlerde oluşan ek masraf alıcıya bildirilecek ve kabul ettiği taktirde ödeme yapılması istenecektir.

Türkiye den yurtdışına yapılan gönderimlerde , ulaşım süresi ülkelerin mesafesi ve gümrük mevzuatlarına göre değişiklik gösterebilir.
Alıcının ülkesinde çıkacak ek maliyet ve masraflardan DrXantia mesul tutulamaz.

Lütfen dikkat: En yoğun tatil dönemlerinde, izleme bilgilerinizi göndermek ve siparişinizi göndermek için ek bir iş gününe ihtiyacımız olabilir.

İade Politikamız

DrXantia.com adresindeki web sitemizden satın aldığınız ürünleri 15 gün içerisinde ambalajı açılmadan ve kullanılmadan kargo gönderim ücreti tarafınıza ait olmak üzere kabul etmekten mutluluk duyuyoruz.

Ürünlerin tarafınıza eksiksiz gönderileceği gibi iade işlemleri esnasında da yazılı evrakları dahil olmak üzere geri yollamanızı ve eksik malzeme bırakmamanızı rica ediyoruz.

DrXantia ürününüz arızalı veya nakliye sırasında hasar görmüşse, lütfen özrümüzü kabul edin. İade edilen ürünün alınmasından sonra, orijinal ödeme yönteminize yapılmış bir krediyle geri ödeme yapmaktan memnuniyet duyarız.

DrXantia ürünleriniz üçüncü taraf bir satıcıdan satın alındıysa, saygıyla satış noktasına iade edilmelerini talep ediyoruz.

Lütfen dikkat: DrXantia, tüm siparişlerde en uygun fiyat teklifi sunduğundan kargo masrafı konusunda kararı müşteriye bırakmıştır. Bu doğrultuda iade işlemi de alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Bir Sipariş Nasıl İade Edilir

DrXantia.com adresindeki web sitemizden satın alınan bir ürününü iade etmek isterseniz, lütfen bizimle This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden iletişime geçin. İsteğinizi işleme koyacağız ve size iade edeceğiniz ve ekleyeceğiniz bir iade formu sunacağız.

Lütfen mümkünse orijinal ambalajı kullanın.

Lütfen iade formunu ve mühürlü bir pakette iade edilecek kalem (ler) i de ekleyin. Ürün (ler) üzerindeki hasarı en aza indirmek için koruyucu ambalaj malzemeleri kullanmanızı öneririz. Lütfen tarafınıza yollanırken yapıştırılan diğer etiketleri paketten çıkarın.

Güvenliğiniz için ve hızlı teslimatı sağlamak için, iadenizi PTT ya da sigortalı PTT Parsel Posta yoluyla göndermenizi ve makbuzunuzu kayıtlarınız için saklamanızı öneririz.

Lütfen dikkat: DrXantia, iade posta ücretinden, sigorta maliyetinden veya kaybedilen veya teslim edilmeyen kalemlerden sorumlu değildir.

Lütfen paketinizi aşağıdaki adrese postalayın:
Gürbüz Karapınar
Atakent Mah. Payidar Sk. No: 5
Ümraniye - İstanbul

İade işlemlerinin süresi genellikle iade edilen paketin bize ulaştığı andan itibaren 7-14 iş günüdür.

İade gönderinizin alınmasından sonra, paketinizi aldığımızı ve geri ödemenizi işleme aldığımızı bildirmek için size bir e-posta onayı göndereceğiz.

Ürün (ler) için satın alma fiyatını iade etmekten memnuniyet duyarız - artı ödenen vergiler, daha önce satın alma ile bağlantılı olarak sağlanan indirimler, indirimler, krediler veya geri ödemeler. Varsa, orijinal nakliye ve taşıma ücretleri iade edilmez.

Her zaman This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Teşekkür ederim,
DrXantia