• +905462610111
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • 08:00 - 22:00

Para Birimi Değiştir

USD Fiyatları sabit olup TL ve EUR değerleri Merkez Bankası kurlarından anlık alınarak değişmektedir.

Kargo Sorgulama

Siparişinizin yolla çıktığı haberini aldıysanız, buradaki ekrandan size bildirilen Takip numarası ile nerede olduğunu görebilirsiniz.

Öncelikle size neden Xantia parçaları satmaya başladığımızı anlatmak istiyorum;

2010 yılı itibari ile Xantia kullanıcıyım. Tesadüf eseri araç almaya karar verdiğim de şuan kullanmakta olduğum 99 Model Xantia aracımı gördüm ve ilk görüşte hoşuma gittim. Hatta almadan önce başka araçları bir değerlendireyim dedim ama duruşu , konforu , sağlamlığı ve verdiği güven o kadar farklı ki başka bir araç almayı düşünemiyorsunuz bile. En azından o zamanki şartlar ve bütçeye göre.

Dolu dolu 8 yıl ve hala da kullanmaya devam ediyorum. Sıkıntımız ise bu araçlarımızla ilgili gerektiğinde usta veya anlayan kişileri bulamıyoruz. Bulsak da parça tedariğinde sorun yaşıyoruz.

İşte bu vesile ile 2 firma olarak yola çıktık Türkiye den başlayıp Asya ve Avrupa ülkelerinde yaşayan Hidrolik (Hydropnomatic ve Hidroaktif) araç sahiplerine lazım olacak olan parçaların temini konusunda çalışmalara başladık.

Bugün ülkemizde de tescilli bir marka olan Haydrauk ile ürünlerimizi yurtdışında imal ettirerek dünyanın heryerinde bulunan ihtiyaç sahiplerine destek olmaya çalışıyoruz.

Yolun başındayız ancak kalitemizden ödün vermeden, Siz değerli ziyaretçi ve müşterilerimizin güvenine layık olmaya çalışmaktayız.

Satış çeşitliliğinin artması tamamen sizlerden gelecek olan talepler doğrultusunda olmaya devam edecektir.

 

Saygılarımızla

Haydrauk / DrXantia Team