• +905462610111
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • 08:00 - 22:00

 Kargo ücretleri,  üye olduğunuzda veya teslim adresinizi girdiğinizde görünecektir.

Para Birimi Değiştir

USD Fiyatları sabit olup TL ve EUR değerleri Merkez Bankası kurlarından anlık alınarak değişmektedir.
×

Bilgilendirme

E-posta için değer eksik

Ülke için değer eksik

Sepet

1. Ödeme Adımı

Daha önce hesap açtıysanız, lütfen buradan oturum açın


Fatura bilgileri
Adres Kısaltması
Adres Kısaltması
Adres Kısaltması
Adres Kısaltması Adres Kısaltması Adres Kısaltması Adres Kısaltması
Adres Kısaltması
Adres Kısaltması
Adres Kısaltması Adres Kısaltması
Adres Kısaltması
Adres Kısaltması
Adres Kısaltması
Adres Kısaltması
Fatura Bilgileri Ekle/Düzenle
Kargo bilgileri
Fatura bilgileri ile aynı
Kargo Bilgileri Ekle/Düzenle
Ad Stok Kodu Fiyat Miktar İndirim Toplam
Ürün fiyatları sonuçları
Bank Charge 5%

Seçilmiş kargo türü

Kargo türü seçilmemiş

2. Ödeme adımı

Lütfen bir kargo türü seçin

Özür dileriz. Siparişinize uygun bir kargo türü yok. Lütfen %s.

Toplam:
0,00 TL
Vergi içeriği:
Notlar ve özel istekler
Hizmet Koşulları

Hizmet koşulları

Hizmet Koşulları

drxantia, ziyaretçilerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün hizmeti alabilecekleri bir platformdur

1. Hizmet Kapsamı

1.1. Bu hüküm ve koşullar zaman zaman değişikliklere tabidir ve doğrudan ya da dolaylı olarak (yani üçüncü şahıslar aracılığıyla) internet, mobil cihazlar, e-posta veya telefon ile sağlanan tüm hizmetlerimiz için geçerlir.

1.2. Web sitemizi kullanarak bu şart ve koşulları, buna ek olarak gizlilik politikasını, ayrıca çerezler politikasını okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi teyit etmiş olursunuz.

2. Hizmetler ve Sözleşme

2.1. drxantia web sitesinde, drxantia sistemi üzerinden üçüncü parti hizmetleri karşılaştırmak mümkündür.

2.2. Ayrıca bazı ürünlerin farklı kuruluşlarda farklı fiyatlarda olması mümkündür. Ancak drxantia sattığı ürünlerin sorumluluğunu üstlenmektedir.

2.3. Yapılan alışveriş başka firmaları bağlamaz.

3. drxantia Üye Alanı

3.1. Kullanıcıların drxantia Üye Alanı’nda üyelik hesabı oluşturma seçeneği bulunur. Kayıt olan kullanıcılar yaptıkları alışverişi takip ve kontrol edebilir.

3.2. Kullanıcılar drxantia Üye Alanı aracılığıyla aramalarını yönetme ve kaydetme seçeneğine sahiptirler. Hesap oluşturmak için kullanıcılardan kişisel bilgiler istenmektedir. Kullanıcı adı haricinde kişisel bilgilerin hiçbiri görünür değildir. Detaylı bilgi için lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin. Hesabın silinmesi halinde tüm kullanıcı verileri kalıcı olarak silinecektir.

3.3. Bir kullanıcı birden çok kez kayıt olamaz. Kullanıcı kişisel bilgilerinin doğruluğu ve bütünlüğünden sorumludur.

3.4. Kullanıcı kendi kullanıcı hesabı bilgilerinin gizliliği, özellikle şifresinden sorumludur. Ayrıca drxantia ve üçüncü şahıslarla ilgili kendi hesaplarının kullanımından sorumludurlar. Kullanıcı bu verileri üçüncü şahısların kullanımına ifşa etmemelidir.

3.5. Yanlış kullanıcı adı ve şifre kullanılarak drxantia hizmetlerin izinsiz kullanılması durumunda, kayıtlı kullanıcı durumu derhal drxantia'ya bildirmekle yükümlüdür

4. Gizlilik Politikası & E-posta reklamları

4.1. Kullanıcı tarafından sağlanan kişisel verilerin korunması drxantia için önceliklidir. drxantia veri koruma ile uyum sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir. Herhangi bir sorunuz ya da bilgiye ihtiyacınız olursa, lütfen Gizlilik Politikası'nı okuyunuz.

4.2. drxantia sadece sizin onayınız alındığı takdirde veya bir yasal hüküm ile verilerin toplanması, işlenmesi veya kullanımı için izin verilirse kişisel verilerinizi toplar, işler ve kullanır.

4.3. drxantia , websitesinin / uygulamaların kullanımı ve çalıştırılması ve sunulan hizmetler için, yalnızca drxantia tarafından gerçekleştirilen hizmetlerin provizyonu için gerekli verileri üretecek, işleyecek ve kullanacaktır.

5. Kullanıcı Yükümlülükleri

5.1. Kullanıcı drxantia içeriğine yüklediği (metin, fotoğraflar, yorumlar, bağlantılar, vb.) hakların ediniminden sorumludur. Kullanıcı drxantia 'da yayınladığı içeriğin tüm haklarının kendisine ait olduğunu ve bu içerikten herhangi bir üçüncü şahsın haklarının zarar görmeyeceğini taahhüt eder. .

5.2. Kullanıcılar drxantia 'yı aşağıdaki amaçlar için kullanmamayı kabul eder:

 • değerlendirme ve yorum adı altındaki reklamlar,
 • gözden geçirilmiş bir öğe için özel bir içeriğin olmaması,
 • objektif olmayan ve kasıtlı olarak yanlış,
 • ahlaksız pornografik veya herhangi başka bir şekilde saldırgan,
 • özellikle telif hakkı olmak üzere üçüncü şahısların haklarını ihlal eden,
 • herhangi bir şekilde yürürlükteki yasaları ihlal veya suç teşkil eden,
 • virüs; yazılım, donanıma zarar veren; veya bilgisayar kullanımını etkileyebilecek diğer bilgisayar programlarını içerme,
 • anket veya mektup zinciri,
 • özellikle ticari amaçlar güderek diğer kullanıcılar hakkında kişisel verileri toplamak veya saklamak.

5.3. Kullanıcı drxantia içeriği veya otomatik sayfa gösterimlerini üretmek için programlar veya fonsiyonlar kullanmayacağını temin eder.

5.4.Eğer ki şart ve koşullarda bir ihlal söz konusu ise, drxantia kullanıcın içeriklerini herhangi bir bildirim ve sebep belirtmeksizin silme; drxantia çerçevesinde kazanılan parayı ödememe ve kullanıcıyı drxantia 'dan tamamen uzaklaştırma haklarını saklı tutar. Suçların kovuşturması hakkı etkilenmez.

6. Fesih hakkı

6.1. drxantia , üyelerin sayfaya girişini, bir hafta öncesinden haber vererek feshedebilir ve kayıtlarını silebilir. Üyeler de aynı şekilde bir hafta önce haber vermek koşuluyla üyeliklerini feshedebilirler. Önemli bir sebepten dolayı, süre vermeden fesih hakkı her iki taraf için de saklıdır.

7. Sorumluluk

7.1.drxantia , kullanıcılar veya 3 şahıslar tarafından drxantia 'da yayınlanan içeriğin doğruluğu, kalitesi, bütünlüğü, güvenliği ve inanırlığından sorumlu değildirler.

8. Hizmet Koşulları'nın değiştirilmesi

drxantia 'nın kullanımı sırasında güncel olan "Hizmet Koşulları" geçerlidir. Kayıtlı üyelere "Hizmet Koşulları"nın değişmesi durumunda, bu değişiklik e-posta yoluyla bildirilecektir . Kullanıcılar, güncel "Hizmet Koşulları"nı kullanabilirler, bilgisayarlarına kaydedebilirler ve yazdırabilirler.

9. Hukuk ve Yargı Seçimi

Kullanım Koşulları ve bu koşullar altında kullanıcıların drxantia ile olan ilişkisi, Türkiye Cumhuriyeti hukukuna tabidir.

Vergi Muafiyeti Numarası